Tootearvustus: OMA dušigeel ja intiimpesugeel

Tänapäeva inimesed on aina teadlikumad toodete kasutajad, kes enne soetamist uurivad toodete koostisosi ning veenduvad nende headuses. Just sellised head ja puhtad tooted on ka eestimaise brändi OMA tooted. Meie proovisime need järele ja panime oma arvamuse kirja!
Katsetasime OMA dušigeeli naturaalse kookosega. Toode on pakendatud 500ml pumbaga pudelisse, mida oma väga mugav kasutada. Dušigeelil on õrnalt tuntav kookoselõhn, mis kehale püsima ei jää. Seega, ka need kellele tugev kookoselõhn muidu ei sobi, saavad toodet kasutada! Dušigeel on oma olemuselt üsna vedel, kuid sellegi poolest vahutab keha masseerides ning on niisutava toimega. Toode sobib hästi tundlikule nahale ning teadlikule inimesele!

Nii nagu kõik teised OMA tooted on ka dušigeel parabeenide, lõhna ja värvainete vaba. Lisaks ei ole seda testitud loomadel!

OMA dušigeel

Katsetasime ka OMA intiimpesugeeli, mis on sobilik igapäevaseks kasutamiseks. Pesugeel on õrna kookost meenutava lõhnaga, mis ei jää nahale püsima. Geel on olemuselt paks ning vahutab kasutades rohkelt. Geeli on mugav kasutada ja see tuleb lihtsalt kehalt maha.

OMA intiimpesugeel

OMA on Eestis loodud ja toodetud keha- ja kodubränd. Toodetes on kasutatud ainult looduslikke komponente. Tooted on puhtad, efektiivsed ja nahasõbralikud!

Eestimaise tootja OMA toodete hulgast leiad lisaks pesugeelidele ka keha- ja huulevõid ning varsti tulevad müügile ka lastele mõeldud tooted! Toodetega saab tutvuda: www.oma.care

Tõeliselt tänuväärne on aga OMA heategevus. Ostes mõne OMA toote aitad ka sina neil aidata abivajavaid perekondi ja organisatsioone, sest iga ostetud toode annetab OmaGive Foundation’ile tänu millele on võimalik teisi aidata!

 

Loe ka meie teisi artikleid:

Talvine juuksehooldus – enim levinud probleemid ja nipid, kuidas nendega toime tulla
Tootearvustus: Talvine nahahooldus koos TILK! toodetega
Tootesarja arvustus: Lakme Teknia Ultra Clair šampoon ja juuksemask
Tootearvustus: Linea Natura Seedri šampoon

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga