Sügisperioodiks sobilik? Tootearvustus: Max Factor

Aastaaegade vahetumisel tuleks ülevaadata ka oma meigikoti sisu – mis tooted jäävad järgmist suve ootama ning millised on sobilikud saabunud sügis-talvisele perioodile. Proovisime erinevaid Max Factory tooteid ning katsetasime, kas ja kuidas sobiksid need saabunud külmemal perioodil kasutamiseks.

Proovisime Max Factor Facefinity Compact jumestuspuudrit, mis on pakendatud ilusasse kuldsesse ja õhukesse pakendisse, mahtudes nii ära ka väikesesse käekotti. Jumestuspuuder tuleb koos käepärase meigisvammiga, mis on hea toote pealekandmiseks ka kodust väljaspool olles, sest see on kenasti jumestuspuudri pakendis olemas. Toode on keskmise katvusega, jättes naha ühtlaseks, kuid suuremate iluvigade peitmiseks tuleks kasutada ka peitekreemi. Jumestuspuuder jätab naha matiks ja eraldi puudrit peale kanda ei ole vaja – rasuse ja kombineeritud näonahaga inimesed, see on teie võimalus kaks-ühes tootele! Olgugi, et Eestis on suvine ja päikseline periood selleks aastaks läbi, on väga oluline kaitsta nahka igal aastaajal päikese eest. Max Factor Facefinity Compact jumestuspuuder sisaldab SPF20, mis on vägagi tervitatav!

Järgmiseks katsetasime Max Factor Colour Elixir Cushion huulevärvi. Huulevärv on pakendatud väga mugavasse tuubi, mida pigistades tuleb värv välja. Kandes huulevärvi peale kihiti on võimalik värvi intensiivsust kasvatada – igaüks saab valida värvi tugevuse vastavalt oma soovidele. Eriti nauditavaks teeb toote kasutamise huulevärvi otsas olev padjake, millega värv huultele kantakse. Huulevärv on väga kreemjas ja siidine ning ei muuda huuli kuivaks, vaid hoopis niisutab neid. Just see teeb Max Factor Colour Elixir Cushion huulevärvist väga sobiliku toote meie saabuvale külmaperioodile!

 

Proovisime ka Max Factor Dark Magic ripsmetušši, mis lubab teha ripsmed dramaatiliselt pikaks. Spiraalse harjaga ripsmetušši saab peale kanda vastavalt oma soovile – kui soovid loomulikumat väljanägemist, siis kanna üks kiht, kui aga tõeliselt efektset, siis mitu. Pärast mitut pealekandmise kihti teeb ripsmetušš seda, mida on lubatud – on efektne ja dramaatiline. Selline meigilook sobib eriti hästi peatselt algavale pidude hooajale! Max Factor Dark Magic ripsmetušš ei valgu laiali päeva jooksul ega pudene ripsmetelt näole – võid sellele kindel olla.

 

Leia Max Factory tooted omale lähimast kosmeetikapoest või e-poest!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga