Tootearvustus: Joico Color Endure Violet

Viimastel aastatel on olnud populaarseks juuksetrendiks Balayage ja Ombre stiilis juuste värvimine, mis tavapäraselt tähendab juusteotste heledamaks hajutamist. Nii heledaks hajutatud kui ka lihtsalt blondeeritud juuksed vajavad aga erilist hoolt, et säilitada oma sära ja värskus ning hoida eemal kollased alatoonid. Just seda lubab Joico Color Endure Violet tootesari teha. Proovisime järele, kuidas see neil välja tuleb!

Joico Color Endure Violet (300ml) on värvikaitse šampoon, mis lubab juukseid puhastada, hoida värvi ja neutraliseerida kollaseid- ja vasetoone. Šampoon on mõeldud blondidele ja hallidele juustele ning on mahutatud väga käepärastes pakendites. Šampooni soovitatakse kasutada 2-3 korda nädalas.

Šampoon on tumelillat värvi ja lõhnab värskelt ning suviselt. Kandes toodet märgadele juustele on juukseid lihtne pesta, sest šampoon vahutab täpselt parasjagu. Juba peale esimest juustepesu oli vahe märgatav – juuste värvitoon olid tõesti heledam ja külmem. Kollane toon oli juustest kadunud ja juuksevärv oli selline, nagu oleks just juuksurisalongist väljaastunud! Samal päeval olid juuksed imeliselt puhtad ja pehmed, kuid juba järgmisel päeval muutusid juuksed rasuseks – igapäevase juustepesu šampooniks see ei sobiks, kuid ka tootekirjelduses on kirjas soovitus kasutada šampooni 2-3 korda nädalas.  Joico Color Endure Violet šampoon teeb tõesti, mida lubab!

Joico Color Endure Violet  Conditioner (300ml) on sama tootesarja palsam, mis lubab teha sama, mis šampoon, lisades veel omalt poolt ka juukseid toitvad omadused. Palsam teeb juuksed pehmeks ja kergesti kammitavaks. Lisaks, lisab ta omalt poolt juustele ka mõnusa sära ja tunde, et oled just juuksurisalongist väljaastunud. Kindlasti soovitame šampooniga koos kasutada ka palsamit!

Pilt juustest enne ja pärast toodete kasutamist. Vasakul enne ja paremal pärast kasutamist.

Kokkuvõtteks võime öelda, et Joico Color Endure Violet sarja tooted teevad tõesti seda, mida nad lubavad! Ajaga kollakaks ja vasekarva muutunud värvitud juuksed on pärast selle sarja tooteid kasutades jälle justkui värskelt värvitud! Nende toodete kasutamine on hea võimalus lükata edasi oma järgmist juuste värvimist!

Artikkel on valminud koostöös Salon+’ga! Kõiki postituses mainitud tooteid saab osta Salon+ poest! Salon+ salongid leiad ka meie portaalist!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga