Tootearvustus: Essence

Saksamaa bränd Essence on Eestis olnud müügil juba mitu aastat, kuid ikka tundub, et see on kui üks hästi peidetud saladus, millest teavad vähesed. Testisime nelja Essence toodet, et näha, kas blogijate joovastus sellest brändist vastab tõele!


http://www.wilko.com/face-makeup+cosmetics-/essence-camo-full-coverage-concealer-05/invt/0453539Essence Camouflage Full Coverage peitekreem
 – Mugavas huuleläike sarnases pakendis olev peitekreem, mis lubab olla küll täis katvusega, kuid oma olemuselt on see pigem hea katvusega. Täis katvust on võimalik saavutada lisades toodet mitu kihti. Peitekreem on pigem vedel ning seda on tänu sellele lihtne peale kanda ning hajutada, nii et tulemus jääb loomulikuna. Peitekreem ei kuivata nahka ega kao päeva jooksul ära. Essence Camouflage peitekreem silmade all muudab näo värskemaks ning kaotab sealsed tumedamad kohad. Vaadates toote hinda on tegemist tõelise pärliga!

 

 

http://watupkizzerandb.blogspot.com.ee/2017/01/essence-novi-proizvodi-2017.htmlEssence Shine Shine Shine huuleläige – Nagu nimi ütleb on tegemist huuleläikega, mis tekitab märja huule efekti. Läige on väga siidjas ning seda on tänu heale aplikaatorile mõnus peale kanda. Huuleläige ei kuivata huuli ning seda on lihtne peale kanda. Küll aga kulub läige üsna kiiresti maha, eriti kui vahepeal süüa või juua – kuid nagu ikka on see huuleläigete juures üsna tavaline nähtus. Essence Shine Shine Shine huuleläige teeb, mida lubab – lisades huultele märja efekti, kuid kahjuks mitte väga kauaks.

 

 

 

http://confessionsofamake-upshopaholic.blogspot.com.ee/2016/07/essence-try-it-love-it-te-fall-2016.htmlEssence Satin Touch põsepuna – Väiksesse ja kompaktsesse pakendisse paigutatud siidine põsepuna, mis lisab põskedele armsa kuma. Põsepuna on võimalik lisada väga vähe saavutades õrn õhetav kuma, kuid lisades rohkem toodet, saab väga lihtsalt ka intevsiivse värvi. Põsepuna peale kandmine on lihtne ja sujuv, sealjuures toode ei tundu üldse puudrine. Essence Satin Touch põsepuna kestab näol kenasti mitmeid tunde, mis on nii odava toote juures tõeline üllatus!

 

http://www.wilko.com/essence/essence-matt-matt-matt-lipstick-wow-effect-03/invt/0445873Essence Matt Matt Matt huulepulk – Huulepulka peale kandes on tegu pehme ja niisutava tootega, mis ei tundu esmapilgul sugugi matt. Värv on hästi pigmenteeritud ning seda on lihtne ühtlaselt peale kanda. See ei kuivata huuli ega näi tavalise mati huulepulgana. Hoopis vastupidiselt on see sarnane tavalisetele huulepulkadele, mis teeb huuled täidlaseks ja mahlakamaks. Huulepulk kestab huultel mitmeid tunde, elades üle ka söömise. Tõsi küll, söömise käigus kaotavad huuled pisut värvi ning ilusa ja värske tulemuse hoidmiseks on vajalik huulevärvi lisada.

 

 

Tegemist on saksa brändiga, mis usub kõrgesse kvaliteeti ja madalatesse hindadesse. Just need madalad hinnad ja see kvaliteet, mis selle eest saab ongi see, mis teeb Essence paljude sarnaste toodete ja tootjate seast huvitavaks. Ärge laske ennast heidutada Essence lihtsatest ja minimalistlikest pakendidest, tegu on tõelise pärliga, mis tasub proovimist. Seda enam, et tooteid ei ole loomade peal testitud ning aina enam on Essence toodete hulgas vegan tooteid!

Essence tooteid leiab Eestist suurematest Selveritest ja Coop poodidest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga