Tootearvustus: Bourjois tooted ja ideaalne kassisilm silmameik

Kassisilm on üks ajatu naiste meigilook. Mõnele on kassisilma joonistamine lihtne ja igapäevane, teisele aga keeruline ja mitte nii sagedane tegevus. Proovisime Bourjois tooteid ja joonistasime nendega ideaalse kassisilma!

Katsetasime Bourjois Le Petit Strober särapuudrit, mis on imearmsas pisikeses pakendis koos väikese pintsli ja peegliga. Kaasasolev pintsel teeb särapuudri kasutamise ka kodust väljaspool väga mugavaks. Bourjois Le Petit Strober särapuuder on kergelt lõhnastatud, kuid nahale kandes lõhna ei tunne. Särapuuder sobib kasutamiseks päevasel ajal, sest annab tagasihoidliku ja tütarlapseliku sära.

Soovitame: kasuta kuldset põsepuna, värvi huuled nude-toonis huuleläikega ning kanna põsesarnadele Bourjois Le Petit Strober särapuudrit. Nii saad sooja ja värske meigilooki!

Katsetasime Bourjois Eye Catching silmalainerit, mis lubab joonistada ideaalse kassisilma. Silmalainer on musta tooni, see ei ole sädelev vaid ilus matt värv, mis kandub nahale ühtlaselt. Silmalainerit on lihtne kasutada ka nendel, kes lainerit igapäevaselt ei tee ning ei tunne ennast selles kõige kindlamalt. Eriti mugavaks teeb Bourjois Eye Catching silmalaineri kasutamisel see, et toote üks äär on lõigatud sirgelt nii, et vajutades see äär oma silmanurka on võimalik tekitada väga lihtsasti kassisilma efekt. Bourjois Eye Catching silmalainer sobib väga hästi nii päevaseks tagasihoidliku ja peenikese joone tegemiseks, kui ka efektse peomeigi tegemiseks!

Soovitame: peomeigiks võõpa huuled punaseks ja tee silmalaineriga müstilised kassisilmad.

Boujois Eye Catching ripsmetušš, mis on samast sarjast, mis Eye Catching silmalainer, lubades seejuures teha ilusa kassisilma meigi. Ripsmetušši hari on mugav ning pealekandmine on lihtne ja kiire. Bourjois Eye Catching ripsmetuššiga värvides on tulemus väga loomulik. Juba ühe pealekantud kihiga on ripsmed pikad ja koolutatud, ka kahe ja rohkema kihiga jääb tulemus loomulik ja ilus.

Soovitame: tee tumedate värvidega suitsusilm, joonista ideaalne kassisilma silmalainer ja värvi ripsmed. Oled valmis minema nädalavahetusele vastu!

Bourjois Metal Edition 24h Eyeshadow on vedel silmavärv, mis lubab kesta 24h. Tootel on pehme aplikaator, millega on võimalik kanda toode nahale. Silmavärv jääb ühtlane ja seda on nii lihtne kasutada, et sellega peaksid kõik hakkama saama! Kandsime Bourjois Metal Edition 24h Eyeshadow silmavärvi üle kaheksa tunni ja selle perioodi vältel oli värv ilus ja polnud silmadelt liikunud. Tõeliselt pikaajaline ja püsiv silmavärv, meile meeldib!

Soovitame: Silmavärvi on võimalik kanda silmadele erinevatel viisidel. Meie soovitame panna silmavärv silmadele otse toote pehme aplikaatoriga ning hajutada äärtest seejärel värv.

 

Leia Bourjois tooted omale lähimast kosmeetikapoest või e-poest!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga