Ilugiid: Sügis 2017

Sügise karged ilmad on märk selleks, et tuleks teha oma meigirutiinis ja ilurituaalides muudatusi. Siit artiklist leiad selle sügise kõige lahedamad trendid!

 

  1. Külma ilma näpistatud põsed! Kõige ilusam ja loomulikum põsepuna on värv, mis tekib sinu põskedele  külmal ilmal. Vali sellele külmale värvile kõige ligilähedasem põsepuna ning lisa seda juurde, et saada karge sügisene väljanägemine.http://www.goodhousekeeping.com/beauty/makeup/g3855/fall-makeup-trends/?slide=2
  2. Suured karvased kulmud. Ja seda kõige ilusamas mõttes! Aja oma kulmud sassi kulmuharja ning pisikese koguse juukselakiga. Et saavutada moderne ja ilus väljanägemine, toeta seda väljanägemist minimalistliku ja neutraalse meigiga.
  3. Pruunid huuled! 90-ndad on tagasi – seda nii meie moes kui ka meigitrendides! Ära karda pruune huuli, mis viivad sind tagasi 90’ndatesse vaid armasta neid!

http://www.goodhousekeeping.com/beauty/makeup/g3855/fall-makeup-trends/?slide=24. Päiksepuuder põsepunaks. Pehme ja soe päiksepuuder sobib ideaalselt sügiseseks põsepunaks! Veendu, et päiksepuudril ei oleks sädelust sees, nii saad kõige modernsema väljanägemise.

http://www.goodhousekeeping.com/beauty/makeup/g3855/fall-makeup-trends/?slide=2

5. Metalsed silmavärvid! Sügisesse ei sobi mitte miski paremini kui pronksjad ja kuldsed värvid sinu silmalaugudel! Et saada tervilik silmameik, siis ära unusta lisada värvi ka alumistele silmalaule!

http://www.goodhousekeeping.com/beauty/makeup/g3855/fall-makeup-trends/?slide=2

6. Tugevad huuled ja roosad põsed. Sügis on ideaalne aeg tumedateks huulepulkadeks! Kanna tumedalt täidlane huulepulk huultele ning lisa soojust ja värskust roosaka põsepunaga. Siin kohal tasub kindlasti jälgida, et sinu meik üle võlli ei läheks!http://www.goodhousekeeping.com/beauty/makeup/g3855/fall-makeup-trends/?slide=2

7. Sügise lemmikmaniküür on tumedates värvides! Oh, kuidas me armastame sügiseseid tumedaid maniküüre! Tumelillad, -punased, pruunid, mustad – sa vaid vali üks tume värv maniküüriks ning juba oledki valmis sügiseks!

Pinterest

8. Ja last but not least – punased huuled! Kõigi aegade kõige suurem lemmik on sügiseti punased huuled! Jällegi, mida tumedama punase oma huultele valid, seda paremini sügisesse sobitud!

Pinterest

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga