Tootesarja arvustus: Linea Natura SUN SEA

SUN SEA on Linea Natura uus tootesari, mis on mõeldud kasutamiseks soojal ja päikesepaistelisel ajal. Sarja tooted lubavad kaitsa juukseid päikese ja kuumuse eest, ehk kõlab nagu ideaalne kaaslane suvisteks rannapäevadeks! Proovisime tooteid ning anname ausa tagasiside, mida me nendest arvame.

 

Päiksekaitsega šampoon (250 ml) on niisutav šampoon, millesse on lisatud eeterlikke õlisid ja UV-filtreid. Šampooni soovitatakse kasutada peale päikese käes viibimist, et anda juustele pehmust ning kaitset järgnevate päikesekiirguste eest. Šampoon peseb juuksed kenasti puhtaks, kuid seda kulub keskmiste juuste pesuks üsna palju ning mõnikord tuleb pesta juukseid 2x, et saavutada parim tulemus. Šampoon üksi jätab juuksed üsna kuivaks ja kahuseks, kuid koos juuksekreemiga kasutades on tulemus hea. Šampoonil on väike lõhn juures, kuid pärast juustepesu seda enam tunda ei ole.

Päikesekaitsega juuksekreem (500 ml) on mõeldud kasutamiseks pärast päikese käes viibimist, et niisutada juukseid ja anda neile kaitset järgnevate päikesekiirguste eest. Juuksekreemi spetsiaalne niisutav koostis, millele on lisatud spetsiifilisi päikesekaitsefiltreid, et kaitsta juukseid kõikide looduslike ja keemiliste kahjutegurite eest. Kreemi võid kasutada kahel viisil: pärast päikse käes viibimist kasuta peale šampooni kreemi ning hoida seda peas 3-5 minutit või tehes sellega juuksemaski kuivadele juustele, hoides maski peas 10-15 minutit.

Kreem on pakendatud suurde potsikusse, mis on üsna tülikas, kui soovid šampooni ja juuksekreemi endaga kuskile kaasa võtta. Juuksekreemil on õrn värske lõhn juures, kuid see ei jää juustesse püsima. Tänu kreemi kasutamisele on juuksed pärast pesu pehmed ja läbikammitavad. Juuksekreemi kasutamine on kindlasti vajalik, kui soovid kasutada päiksekaitsega šampooni!

Päikesekaitsega kristall juukseõli (100ml) on pumbaga pudelike, mida on hea kotti visata, kui on randa minek! Seda võib kasutada nii niisketes juustes kui ka lisades seda kuivadesse juustesse. Õli, mis lõhnas meeldivalt metsmaasikatele sarnaselt, mis ei ole väga intensiivne. Juukseõli hoidis enne tehtud lokid ilusad ja siidiselt pehmed ka pärast tuulist ja kuuma rannailma. Plusspunktid ka selle eest, et õli niisutab vaevata ka loomulikult lokkis juuksed, muutmata neid seejuures raskeks.

Päikesekaitsega juuksevedelik (150 ml) on segu eeterlikest õlidest ja UV filtritest, et niisutada juukseid ja kaitsta neid päikesekiirguse, meresoola ja kloori eest. Jällegi on tootel kerge lõhn juures, mis ei ole väga intensiivne ega ka kaua püsiv. Toodet võib kasutada nii niisketel juustele pihustades, kui ka kuivadel juustel. Juuksevedeliku liigsel kasutamisel on oht, et juuksed muutuvad raskeks ning õliseks.


Kasutades tooteid soojadel suveilmadel, peab tõdema, et juuksed ei pleekinud ning olid rannapäeva lõpus endiselt ilusad ning kammitavad. Tänu sellele võib arvata, et toodetes olev päiksekaitsefaktor kaitses ka juukseid, nagu lubatud! Eesti Iluteenindajate toodete testitjad soovitavad tooteid suviseks perioodiks!

Linea Natura on Itaaliast pärinev juuksehooldustoodete bränd, mille valikus on lisaks eelkirjeldatud toodetele väga palju põnevat ning paljud Eesti naised on juba leidnud abi peanahaga seotud probleemide, juuste väljalangemise ja ka juuste aegalse kasvu osas. Soovitame lugeda ka tagasisidet Linea Natura Facebooki lehel!

Tooteid saab osta Lineashop e-poest!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga