Tootesarja arvustus: Linea Natura Argaaniaõliga tootesari

Katsetasime Linea Natura Argaaniaõliga tootesarja šampooni ja juuksekreemi. Tooted lubavad lisada juustele märkimisväärselt elujõudu ja pehmust, seda juba esimesest kasutuskorrast. Proovisime järele, kas tooted ka teevad seda, mida nad lubavad!

 

Argaaniaõliga šampoon (350 ml) on taastav šampoon argaaniaõliga, mis tänu oma niisutavatele omadustele annab juba esimesel kasutuskorral juustele märkimisväärselt elujõudu ja pehmust. Lisaks kaitseb ja hoiab juuste värvi.

Argaaniaõliga šampoonil on värske ja veidi hapukas lõhn, mis meenutab astelpaju, kuid see ei ole häiriv ega jää ka juustele püsima.  Argaaniaõli sisaldus teeb šampooni konsistentsi meeldivalt pehmeks ning seda on hea juustele kanda. Vaatamata õli sisaldusele šampoonis, on seda väga kerge juustest välja pesta ning juuksed ei jää rasused ega rasked. Küll aga muutis see õhukesed juuksed liiga pehmeks, nii et föönitades ning sirgendades oli raske neid ilusti sirgena püsima saada. See sari sobib ideaalselt paksudele juustele, mis vajavad tugevamat niisutust.

Argaaniaõliga juuksekreem (500 ml) on taastav juuksekreem argaaniaõliga, mis tänu oma niisutavatele omadustele annab juba esimesel kasutuskorral juustele märkimisväärselt elujõudu ja pehmust. Kaitseb ja hoiab juuste värvi. Juuksekreemi on võimalik kasutada nii palsamina, kui ka maskina. Maski tegemiseks kanna peale pesu märgadesse juustesse (tee kreemiga kokku ka juuksejuured), pane pähe rätik, hoia 10 minutit ja loputa hoolikalt sooja veega.

Argaaniaõliga juuksekreem lõhnab värskelt, kuid lõhn on õrn ning ei jää juustele püsima. Juuksekreem teeb seda, mida lubab ehk muudab juuksed pehmeks ning elujõuliseks. Juuksekreemi puhul on õhukestel juustel sama probleem, mis sama sarja šampooniga – juuksed ei tahtnud enam hästi oma vormi hoida ning olid liiga pehmed. Kuid, ilmselt väga paksude juustega sellist muret ei ole.

Suur pluss kõigi Linea Natura toodete juures on mitte loomade peal katsetamine. Lisaks, on kõik tooted SLS, parabeenide ja silikoonide vabad!
_
_

Kuni oktoobrikuu lõpuni on kõikidelt Linea Natura juuksehooldustoodetel -10%! Kasuta sooduskoodi ”ILUTEENINDAJAD”.

_
_

Linea Natura on Itaaliast pärinev juuksehooldustoodete bränd, mille valikus on lisaks eelkirjeldatud toodetele väga palju põnevat ning paljud Eesti naised on juba leidnud abi peanahaga seotud probleemide, juuste väljalangemise ja ka juuste aeglase kasvu osas. Soovitame lugeda ka tagasisidet Linea Natura Facebooki lehel!

Tooteid saab osta Lineashop e-poest!

 

Loe ka:

Linea Natura Bambuseekstraktiga tootesarja arvustus

Linea Natura SUN SEA tootesarja arvustus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga