Lihtsad soengud, millega jõuludel särada

Jõulud on aeg pidustusteks! See on aeg, kui saab selga panna sädeleva kleidi, vööbata küüned punaseks ning  värvi huuled suurejooneliselt punaseks! Koondasime kokku lihtsad soengud, millega saad jõulude pidustustel särada!

  1. Lohakas palmik. Sea oma juuksed lohakasse soengusse – krunni, patsi, palmikusse. Elegantselt lohakas soeng on igati sobiv jõulupidudeks!
  2. Lisa oma soenguga pühademeeleolu punase lindiga! Kõige lihtsam on teha juustesse pats ning sõlmida kena lipsuke punase paelaga sinna ümber. Kui soovid lisada veelgi pidulikkust, siis keera juustesse ka lokid.
  3. Lisa oma soengule sära armsate lisanditega. Suurepärast tööd teevad peavõrud, erinevad juukselõksud ja ilusad klambrid. Pole midagi lihtsamat!
  4. Tee omale jõulude supersoeng! Punu patsisisse värviline pael või lisa erinevaid pärleid ning lipsukesi! Nii võid kindel olla, et just sinu soeng on jõululauas jututeemaks!

 

Kui soovid siiski usaldada oma soengu professionaali kätte, siis vali Eesti Iluteenindajate portaalist endale kõige sobivamast asukohast juuksur! 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga