Tootesarja arvustus: Lakme Teknia Ultra Clair šampoon ja juuksemask

Värskelt blondeeritud juukseid iseloomustavad tavaliselt sõnad: ilus, külm alatoon ja säravus. Ajapikku aga kipub ilus juuksevärv tuhmuma ja muutuma kollakaks. Kas seda on ka võimalik parandada koduste juuksehooldustoodetega? Selleks katsetasime Lakmé Teknia Ultra Clair šampooni ja juuksemaski ning panime kirja oma arvamuse!

Tootesarja arvustus: Lakme Teknia Ultra Clair šampoon ja juuksemask

Lakmé on kõrge kvaliteediga, professionaalne juuksekosmeetikabränd Barcelonast. Tänu oma kõrgestandardilisele laboratoorimile iseloomustab Lakmét uuendusmeelsus, tehniline tipptase ja lai, rahvusvaheline profiil. Lakmé eesmärk on olla toomisprotsessi juures algusest lõpuni, et tagada vaid parim tase.

Katsetasime Lakmé Teknia niisutavat hooldussarja, mis koosneb hoolikalt valitud looduslikest koostisosadest ja komponentidest. Selles sarjas on nii šampoonid, palsamid, maskid kui ka õliseerumid, mis taastavad juukse algse niiskustasakaalu ja tervise.

Teknia sarjast leiab juuksehooldustooted endale iga juuksetüübiga inimene. Nende sarjas on tooted, mis on mõeldud näiteks: šampoon igapäevaseks pesuks, šampoon lokkidele, volüümiandev šampoon, kahjustunud juustele mõeldud tooted ning isegi UV-kaitsega šampoon!

Katsetasime blondeeritud juustele mõeldud Teknia Ultra Clair, mis lubab anda blondeeritud, triibutatud või hallidele juustele juustele külma alatooni, lisaks neutraliseerida juustes kollaka tooni. Keramiididega rikastatud koostis pehmendab juuksekiude ja muudab juuksed säravaks ja läikivaks. Sisaldab pärliekstrakti ning ei sisalda PEG aineid, mineraalõlisid ja parabeene.

Katsetasime Lakmé Teknia Ultra Clair sarja šampooni ja juuksemaski juustel, mida on blondeeritud ja mis oli ajaga muutunud kollaks ning tuhmiks. Šampoon on värske ja marjase lõhnaga, mis jääb juustele kenasti püsima. Šampooni, mis on tumelillat värvi, on lihtne kasutada, sest see vahutab täpselt parasjagu. Lisaks, teeb see juuksed puhtaks ja kergeks – ja seda mitmeks päevaks! Ka oma lubadust – anda juustele külma alatooni ja neutraliseerida kollakad alatoonid täitis šampoon. Juba pärast esimest kasutuskorda oli vahe eelnevaga märgatav!

Lakmé Teknia Ultra Clair Tratment juuksemask on tumelilla ja samasuguse lõhnabuketiga nagu šampoon. Kuna meie katsetuses värskendasime ombre juuksestiiliga värvi, siis keskendusime maski kasutamisel just juuste keskosale ja  otstele. Juuksemask tegi juuksed imeliselt siledaks ja kergesti hooldatavaks. Juuksed olid kerged ja lendlevad ning lisaks ka hästi lõhnavad!

Alloleval pildil on juuksed enne ja pärast ühte pesu Lakmé toodetega. Nagu pildilt näha tegi Lakmé tooted juuste värvi külmemaks ja kaotas kollakad alatoonid. Lisaks olid juuksed pärast toodete kasutamist siledada ja kerged.

Tootesarja arvustus: Lakme Teknia Ultra Clair šampoon ja juuksemask

Lakmé Teknia Ultra Clair tooted teevad seda, mida lubavad – nad neutraliseerivad kollakad alatoonid juustes ning muudab värvi uuesti külmaks ja säravaks. Tooteid on lihtne kasutada ja nendega pestes on juuksed pikalt puhtad ja säravad! Kasutades Lakmé tooteid on tulemust näha juba pärast üht pesukorda.

Lakmé tooted parabeeni, mineraalõlide ja PEG- ainete vabad!

 

Lakmé toodetega on võimalik tutvuda nende Facebooki lehel Lakmé Eesti ning tooteid saab soetada nende e-poest www.abestore.ee.

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga