Kuidas kuivatada küünelakk kiirelt?

Pole midagi tüütumat, kui oodata, et värskelt värvitud küüned ära kuivaksid. Küünelaki kuivamist saab aga mõne nipiga oluliselt kiirendada!

Küüned kuivaks kiirelt

  1. Küünelakk kuivaks fööniga! Tuul aitab küüntel kiiremini kuivada ja kodus on selleks ideaalne abivahend föön! Kindlasti tuleks aga kuivatamiseks valida külm õhk, sest kuumus ei lase küünelakil kuivada.
  2. Külmuta küünelakk! Kuna külm kuivatab küünelakki on väga hea moodus küünelaki kuivatamiseks jääkülm veevann. Pane kaussi jääkuubikud ja külm vesi ning kohe kui küüned on lakitud, hoia näppe vees üks minut. Muideks, vastupidiselt aitab soe veevann kaasa küünelaki eemaldamisel!
  3. Kasuta spetsiaalset spreid! Küünelakki kuivatavat spreid saad osta mõnest ilutarvete kauplusest. Spetsiaalne sprei aitab kuivatada laki mõne minutiga. Kui aga spreid pole parasjagu käepärast, siis ajab asja ära ka küpsetamisel kasutatav õlisprei!
  4. Kanna küünelakk peale kihtidena! Selle asemel, et kanda küüntele 1-2 paksu küünelaki kihti, tee seda õhukeste kihtidena. Enne igat järgmist kihti lase aga eelmisel 1-2 minutit kuivada.
  5. Kasuta kuivatavat pealislakki! Kõige lihtsam viis küünelaki kiiremaks kuivatamiseks on kasutada seda soodustavat pealislakki. Küll aga kuivatab see esialgu vaid pealmise lakikihi, mis tähendab, et alumine osa võib liikuda ning maniküüri rikkuda.


Kui soovid aga, et sinu küünte eest kannaks hoolt professionaal, siis siit leiad endale sobivast asukohast küünetehniku: www.iluteenindajad.ee/küünetehnikud

 

Loe ka meie teisi artikleid:

Tootearvustus: OMA dušigeel ja intiimpesugeel
Talvine juuksehooldus – enim levinud probleemid ja nipid, kuidas nendega toime tulla
Tootearvustus: Talvine nahahooldus koos TILK! toodetega

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga