Eesti Iluteenindajate portaal on loodud selleks, et ilutegijad oleksid alati oma klientide jaoks leitavad ja selleks, et klientidel oleks lihtne endale iluteenust leida sobivast kohast ja ajal. Teenustele lisab usaldusväärsuse ilutegijate tagasiside hinnang, mida saavad kliendid jätta.  Eesti Iluteenidajate portaal on koht, kus saavad kokku ilutegijad ning kliendid.


1. Lisa oma salong või leht

Mine menüüsse 'Liitu lehega' ja lisa oma leht meie portaali! Lae ülesse sobilikud pildid, lisa vajalikud lingid ja info ning meie lisame Sinu lehe juba peatselt ülesse!

Vaata, kuidas lisatud lehed välja näevad siit →


2. Ole klientide jaoks leitav

Kui Sinu salongi või teenuste leht on üleval saad Sa selle kohta kinnituse. Seejärel on võimalik klientidel Sinu leht läbi otsingusüsteemi leida ning sellega tutvuda.

Tutvu otsinguga →


3. Kõik võidavad!

Kui Sinu teenuseid märgatakse hakkavad kliendid Sinu juurde ka tulema! Sinu töö on teha nad õnnelikuks, et nad tuleksid tagasi siia lehele ning annaksid Sulle positiivse tagasiside! Nii võid kindel olla, et klientidest ei saa Sul kunagi puudust olema. Nii võidavad kõik - nii ilutegijad, kes saavad endale rohkem kliente ja tööd ning kliendid, kellel on usaldusväärne ning kindel tulla positiivse tagasisidega teenusepakkuja juurde!

Lisa oma leht →


Kas oled valmis liituma Eesti suurima iluteenindajate portaaliga?

Save