Kuidas kuivatada juukseid kui fööni pole käepärast?

Mõnikord pole pärast juustepesu fööni kusagilt võtta ning peab leidma muu viisi, kuidas juukseid kuivatada. Meil on mõned nipid, kuidas juuste kuivamise protsessi kiirendada!

  1. Kasuta palsamit! Palsam mitte ainult ei tee su juukseid tervemaks vaid aitab juustel ka üleliigsest veest vabaneda. Kasutades palsamit ei jää vesi juustesse pidama, vaid voolab mööda juukseid maha.
  2. Eemalda juustest üleliigne vesi. Enne juuste kuivatamist vääna õrnalt oma juustest välja kogu üleliigne vesi. Pärast seda, kui oled juustest suurema hulga vett välja saanud kammi õrnalt oma sõrmedega läbi juuste – nii eraldad juuksed väiksematesse osadesse ning need kuivavad kiiremini.
  3. Raputa vesi juustest välja. Pärast pesu viska juuksed üle pea ning raputa neid paar minutit – nii kuivatab õhk juukseid kiiremini. Lisaks võid kasutada sõrmi, et juukseid kammida ja kiirendada veelgi kuivamise protsessi.
  4. Kasuta rätikut juuste kuivatamiseks. Kasuta rätikut, et see imaks sisse juustelt nii palju vett, kui võimalik. Eriti hea on selleks kasutada mikrofiiber rätikut – mis imab tavalisest rätikust paremini vedelikku. Rätiku võid keerata pähe turbaniks paarikümneks minutiks või löö sellega õrnalt oma juukseid paar minutit.
  5. Kasuta juuste kuivatamiseks loodusjõude! Kui Sul on juuste kuivatamiseks rohkem aega, siis mine õue ja lase tuulel ning päiksel oma juukseid kuivatada.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga