Hammaste valgendamine – kellele sobib ja kas see töötab?

Kes meist ei sooviks saada endale imeilusaid valgeid hambaid, mis naeratades säravad? Neid õnneseeni, kellel on loomulikult väga valged hambad, on vähe. Kuid õnneks on võimalik hambaid valgendades endale mitmeid toone valgemad hambad siiski saada. Käisime ja proovisime hammaste fotovalgendamise ära KookosSära ilustuudios.

Kuidas protseduur välja näeb?

Kui sobiv aeg on kokku lepitud, pole muud, kui õigel ajal kohal olla. KooskosSära ilustuudios võtab vastu armas Johanna, kes seletab enne protseduuri kõik ära ja hoolitseb, et end seal olles hästi tunneksid!

Enne protseduuri pole vaja hambaid eraldi hooldada, sest kohe, kui oled mugavalt toolis istet võtnud, puhastatakse hambad spetsiaalse vahendiga. Seejärel paigaldatakse suhu vorm, mis hoiab hambad kogu protseduuri ajal lambi jaoks nähtaval. Valgendamiseks kantakse hammastele looduslik geel, asetatakse lamp paika ning protseduur võibki alata!

Kui kaua hammaste valgendamisele aega kulub?

Hammaste fotovalgendamise protseduurile kulub kuskil 60 minutit, mis koosneb 3×15 minutilisest valgendamise protseduurist. Lisaks, kuulub aja sisse algne protseduuri tutvustus ja hiljem tulemusega tutvumine.

Pilt hammastest enne ja pärast fotovalgendamist. Vaata ka teisi enne ja pärast pilte nende Facebooki lehelt!

Kas hambad on võimalik saada valgemaks kõigest 1 korraga?

Jah, see on võimalik! Hammaste fotovalgendamisega saab hambad valgemaks 4-9 tooni valgemaks! Tulemus oleneb sellest, milline on hammaste pind – kui on tegemist ühtlaselt siledate hammastega, siis on tulemus parem, kui aga krobeline, siis võib olla saavutatud toonide arv väiksem. Teiseks mõjutab tulemust hambajuure värv, sest valgemaks, kui oma algne hambavärv, ei lähe hambad kunagi. Lisaks oleneb tulemus ka sellest, kui kollakad on hambad enne valgendamist – mõnel juhul on vajalik säravvalgete hammaste saamiseks ka kordusprotseduur, kuid 4-9 tooni valgemaks lähevad hambad igal juhul kohe esimese korraga!

Kas pärast fotovalgendamist on hambad tundlikud?

Tänu 100% loodusliku geelile, millega hambaid KooskosSära ilustuudios valgendatakse, on hambad täiesti valutud nii protseduuri ajal kui ka hiljem.

Kui kaua tulemus püsib?

Tulemuse püsimine sõltub peamiselt inimese enda elustiilist ning harjumustest. Inimesel, kes suitsetab ja joob päevas mitu tassi kohvi, püsib fotovalgendamisel saadud tulemus lühemat aega. Õige hooldamisega ja harjumustega püsib tulemus kuus kuud kuni aasta.

Kuidas toimida peale hammaste valgendamist?

Peale hammaste valgendamise protseduuri ei tohi ühe tunni vältel süüa ja jookidest on lubatud vaid vesi. Pärast esimese tunni möödumist võib süüa vaid selliseid toite, mis ei tooni hambaid ja seda kuni 24 tunniks! Ehk pärast fotovalgendamise protseduuri ei tohiks tarbida: kohvi, punast veini, punaseid kastmeid, tomateid, peeti jms. Samuti ei tohiks sellel ajal ka suitsetada.

Kellele protseduur sobib?

Hammaste valgendamise protseduur sobib kõigile! Oodatud on nii noored, kui ka vanad ja naised ning mehed! Küll aga ei tehta fotovalgendamise protseduuri lastele.

 

KookosSära ilustuudio asub Tallinnas, Foorumi keskuse teisel korrusel, kuhu pääseb hõlpsasti ligi nii jala, ühistranspordi kui ka autoga! Tõeliselt hea asukoht! Aega on võimalik broneerida läbi nende Facebooki lehe: Hammaste fotovalgendus KookosSära.

*Postitus valmis koostöös KookosSära ilustuudioga.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga