6 nippi, et saada ilusad ja terved juuksed

Nende lihtsate nippidega on võimalik ka endal kodus, ilma suurt varandust omamata, juukseid hooldada.

Ilusad ja terved juuksed on naise kõige ilusam aksessuaar. Kuidas aga hoolitseda ise oma juuste eest nii, et need näeksid alati säravad välja? Panime kokku 7 lihtsat nippi, millega näevad juuksed alati terved ja ilusad välja.

1. Kaitse oma juukseid

Kaitse alati oma juukseid päikse, tuule ja vihma eest. Kata ning kaitse juuksed alati mütsi või vihmavarju abil, et ilmastiku olud neid liigselt ei rusuks ega kuivataks. Päike, kuumus, tuul ning mustus teevad juustele liiga ning muudab need tuhmiks.

2. Käsitle märgi juukseid ettevaatlikult

Märjad juuksed on väga haprad ning murduvad lihtsalt. Et hoida oma juukseid kahjustuste eest masseeri shampoon ja palsam ettevaatlikult oma juustesse ning püüa hoiduda koheselt pärast pesu juuste harjamisest.

3. Kasuta palsamit regulaarselt

Kasuta niisutavat palsamit igal pesu korral. Mitte jättes palsamit vahele saad endale ilusad ja mitte kahused juuksed.

4. Ära kuumuta oma juukseid liiga tihti ning ilma kaitseta

Väldi oma juukste kuumutamist! Kuumus viib juustest välja niiskuse ning selle tõttu on juuksed kuivad ja säbrulised. Kui soovid kasutada lokitange või sirgendajat, siis kasuta kindlasti enne kuumusekaitset!

5. Väldi juuste tupeerimist

Juuste tupeerimine annab küll volüümi juurde, kuid see rikub juuste tekstuuri. Kui vähegi võimalik, siis ära tupeeri juukseid.

6. Külm vesi teeb head sinu juustele

Kasuta külma vett, et pesta oma juukseid.  Külm vesi ei pea ilmtingimata olema jääkülm, kuid see võiks olla sarnane toatemperatuurile. Kuum vesi mõjutab juukseid samamoodi nagu kuumus, mida kasutatakse juuste stiliseerimiseks lokitangide või sirgendajatega.

 

Loe, mis on need 4 nippi, millega oled alati kevadiselt värske!

 

1 comment

  1. Pingback:Nende 4 nipiga oled kevadiselt värske – Eesti Iluteenindajad

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga