5 suve ilunippi, mida sa pead teadma

Suve tulekuga on aeg teha oma ilurituaalides ja harjumustes ümberkorraldusi. Panime kirja 5 ilunippi, mida peaksid kindlasti suvel tegema.

 

  1. Vaheta oma jumestuskreem välja

Suvi on aeg kergemate jumestuskreemide jaoks. Vaheta oma suure katvusega talvine jumestuskreem välja kergema kreemi vastu. Suve soojaga tahab nahk hingata ning suure katvusega kreem võib hakata lihtsalt poore ummistama. Suveperioodil on hea kasutada ka erinevaid BB ja CC-kreeme, mis on kerged, kuid siiski suhteliselt hea katvusega!

 

  1. Kaitse oma nahka

Ammu teada tõde, mis vajab siiski meelde tuletamist – kaitse oma nahka päikse eest! Kasuta päikse käes viibides alati päevituskreemi ning ära unusta ka oma näonahka. Kasuta suvel alati näo- või jumestuskreemi, mis sisaldab ka SPF kaitset. Päike ja kuumus teeb nahale liiga, kuivatades ja kõrvetades seda.

 

  1. Kaitse oma juukseid päikse eest kuumakaitsega

Nii, nagu peab nahka kaitsema päikese ja kuumuse eest, peab ka juukseid. Kaitse oma juukseid kuumakaitsega, et kuumus ei saaks neile liiga teha.

 

  1. Huuled lopsakaks ja värviliseks

Lisaks nahale ja juustele tuleb pöörata tähelepanu ka oma huultele. Kasuta SPF kaitsega huulepulka, et huuled oleksid terved ja lopsakad. Suvi on ka aeg värvilisteks huulepulkadeks ja läigeteks!

 

  1. Muuda oma küüned suviselt värviliseks

Suvi on käes ja lõpuks on aeg tuua kapist välja oma erksad ja värvilised küünelakid! Kuid, kui lähed puhkusereisile, kus viibid pidevalt jahutavas vees, siis viipa küüned üle hoopis heleda, nahavärvi tooniga. Nii ei pea muretsema küünelaki kulumisjälgede pärast, sest seda ei ole tänu heledale värvile märgata!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga