5 soengut, mida pead sellel suvel katsetama

Suvi on aasta oodatuim aeg. Seda nii sooja ilma, kui ka kõigi nende ürituste, festivalide, sünnipäevade, pulmade ja pidude pärast, mis siis aset leiavad. Suvistel pidudel ja festivalidel on hea aeg eksperimenteerida ja väljendada oma loomingulist! Siit leiad 5 soengu ideed, mida sellel suvel katsetada!

patsid2

Kaks klassikalist patsi – Punu omale pähe kaks patsi, kas klassikalised või kalasabad ning oledki valmis järgmisteks väljasõitudeks! See soeng on ka väga hea juhtudeks, kui pidu kestab kauem ning ei ole võimalik vahepeal juukseid pesta. Ka lohakad punupatsid on lahedalt boheemlaslikud!

patsid3

Üksik pats – Lase oma kiharatel vabalt langeda, kuid lisa neile juurde väike vimka, punudes pähe üks üksik pats. Punu see endale sobivasse kohta ning kinnita soovi korral mõne erksama juuksekummiga. Lisaks võib punuda patsi sisse ka mõne värvilise lõnga või lisada kivikesed, mis teevad soengu hoobilt lahedamaks.

patsid4

Lilled juustesse – Vabasta oma boheemlaslik külg ning lisa juustesse mõni lill. Lilled teevad soengu tütarlapselikumaks ja pidulikumaks. Lilled juustes on tõeline pilgupüüdja!

patsid1

Suled juustesse – Lisa oma soengusse särtsu mõne sulega. Suled juustes on kindlasti märksõna neile, kes plaanivad minna mõnele suvisele festivalile!

patsid5

Krunnid pealael – Selle suve suur lemmik on krunnid pealael. Selle soenuga võid minna nii festivalidele, sünnipäevadele kui ka rannapidudele – võid kindel olla, et pilke püüad igalpool!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga