5 meigitrendi, mida sa pead aastal 2018 teadma

Koos aastanumbriga 2017 ütlesime head aega ka Instagrammilikule kulmule, silmipimestavale highlighterile ning tugevatele kontuurimistele. 2018 aasta on aeg uutele meigitrendidele, millega võibolla oled juba kursis! Kui aga ei, siis on viimane aeg ennast kurssi viia – siit leiad praeguse aastanumbri 5 suurimat meigitrendi.

 

Ultra violetne silmameik

Ultra violetne lilla on tulnud, et jääda – vähemalt aastaks 2018. Violetne värv sobib hästi just silma sisenurka – mis arvatavasti saab ka kõige popimaks kasutus kohaks. Ka Rihanna on valinud selle aasta värviks just violetse lilla, nii et lase oma sisemine Rihanna vabaks, haara värvipalett ning asu maalima!

Vähem on rohkem

Nahk on moes! On aeg panna ära oma kontuurimise paletid, pintslid, pulgad ja valida just naturaalsem meik. Kasuta vähem meigitarbeid, näita rohkem oma enda nahka ja juba ongi trendikas meik!

Lase oma nahal särada

Nahk, mis on loomulik ja särav on hetkel väga moes! Seda vastupidiselt matile ja puudrilisele näole. Kosuta oma nahka erinevate maskidega ning lase tal särada!

 

Värvid-värvid-värvid

Erksad värvid on meigis üha enam moes! Värvid on tagasi ja löövad troonilt mahedad ning neutraalsed värvid. Aasta 2018 on eksperimenteerimise aasta, kus võid katsetada nii erksate silmavärvidega kui ka kreiside huulevärvidega!

 

Mahlakad huuled

Huuleläige on tagasi! Kasuta huuleläiget, et anda oma huultele mõnus lopsakas väljanägemine, mis muudab ka kogu näo olulisemalt nooruslikumaks! Lisaks läheb huuleläige ja selle sädelev efekt hästi kokku naturaalse meigiga, mis on 2018 aastal eriti IN!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga